Seasons & Stories, sürdürülebilir modayı savunan, iyi kondisyona sahip, vintage ve ikinci el moda aksesuarlarını yeni sahipleriyle buluşturmayı hedefleyen bir oluşum. Modaya değer katan her aksesuarın, bir hikayesi olduğunu düşünen ve bundan beslenerek ilerleyen bir marka Seasons & Stories.

Türkiye’nin en iyi “costume jewelry” koleksiyonuna sahip olan Seasons & Stories’de, Chanel 1994 sonbahar/kış koleksiyonu defile parçası bir kemer, 1980’ler Yves Saint Laurent kolyeler, 1940’lardan nadir Schiaparelli küpeler ya da 1980’lerden Nina Ricci bir broş ile heyecanlanabilir, bunların yanı sıra Hermes, Chanel, Louis Vuitton gibi lüks markaların yepyeni ikinci el çantalarına da ulaşabilirsiniz.

Seasons & Stories’de geniş bir döneme yayılan koleksiyonun her bir parçası olağanüstü titizlikle seçiliyor. Sınırlı sayıda üretilen ve benzersiz parçalar, Chanel, Yves Saint Laurent, Schiaparelli, Christian Lacroix, Celine, Miriam Haskell, Lanvin, Nina Ricci gibi markaların koleksiyonlarından eşsiz örnekler sizleri bekliyor.

Online alışveriş sitemiz www.seasonsandstories.com ve İstanbul Levent’te açılan showroomumuz ile vintage aksesuar tutkunlarına yeni bir cennet vaad ediyoruz.

Ayrıca çok özel aksesuar seçkilerimiz Beymen Zorlu CenterMidnight Express , SANAYI313 , Luxuria&Inthemoodforlove Etiler ve Seahorse Patmos mağazalarında yer alıyor.