Seasons & Stories E-Shop sitesi ziyaret edildiğinde aşağıdaki şartlar ziyaretçiler tarafından kabul edilmiş sayılır.

Üyelik aşamasında ziyaretçilerden kişisel bilgiler istenecektir. Bu bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. IP adresleri, kullanıcıların genel tanımlaması ve demografik bilgi toplamak amacıyla kullanılabilir.

Sitede bulunan kayıt,sipariş formları, anketler ve bloglar, iletişim bilgileri (ad,soyad,e-posta adresi,telefon numarası, posta adresi) ve demografik bilgiler (yaş ve gelir seviyesi) talep etmektedir. Satınalma formları üstünde ayrıca mali bilgiler (kredi kart numaraları) bulunması gerekmektedir. İstenilen kişisel bilgiler siparişleri teslim almak, ödemeleri gerçekleştirmek, üyelerle irtibata geçmek, üye bilgilerini güncellemek ve üyelere daha iyi hizmet vermek amacı ile kullanılır.

Üyelerin aksi bir talebi olmadığı sürece günlük veya haftalık bilgilendirme mailleri üyelere gönderilecektir. Üyeler diledikleri zaman bu işlemi iptal edebilirler.

Alınan mali bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin fatura etmek için kullanılır. Siteden satınalma yapıldığında üyeye ait mali bilgiler, işlemi gerçekleştirmek için gerekli görülen üçüncü şahıslara (bankalar,kredi kartı şirketleri vs) verilmesini üyeler kabul etmiş sayılır. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi CVV’ dahil tüm gerekli bilgileri içerir.

Tüm kredi kartları ve kişisel bilgiler internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerinden herhangi bir şekilde bu bilgilerin istenmeyen kişi veya kurumların ele geçirmesini önlemektedir.

Üyelik iptal işlemlerinizi “Hesabım” başlığından Üyelik İptal bölümünden yapabilirsiniz.